Pociąga za sznurki


Kim  jestem? 

Nie umiem pisać o sobie. 

Witajcie. Nazywam się Natalia i mam 15 lat.

Od zawsze kochałam czytać książki. W dzieciństwie często sięgałam po gruby i szeroki zbiór baśni. To właśnie niemu zawdzięczam moją miłość do literatury. Mogłam zamienić się w księżniczkę zamkniętą w wieży albo wieśniaczkę, która spotyka księcia i zmienia się w damę. Żyłam w świecie wyobraźni i właściwie nadal w nim jestem.

Dopiero od niedawna zaczęłam czytać książki nałogowo. Wcześniej sięgałam po nie rzadziej. Czytałam może jedną książkę miesięcznie. Teraz to się zmieniło. Kompletnie zatraciłam się w świecie słów. I podoba mi się to.

Nie jestem nowa na blogsferze, ale to mój pierwszy blog, który biorę na poważnie. Teraz gdy piszę tą notkę strasznie boję się, że popełnię jakiś głupi błąd. Literówkę, przecinek. Mimo wszystko jestem człowiekiem i nadal dzieckiem. Nie, nie chcę być uważana za dorosłą. Jeszcze nie. Póki nie przeżyję tych osiemnastu wiosen chcę cieszyć się dzieciństwem.
W każdym razie, pisałam już kiedyś bloga. Było to fan fiction o pewnym serialu. Pisanie to moja druga pasja i choć nadal kształtuję swój własny styl, chcę iść właśnie tą drogą

Interesuję się również kulturą japońską i uniwersum anime i mangi. Nie mam ulubionego gatunku, oglądam i czytam wszystko, tak samo jak z książkami. Może nawet pojawią się tu jakieś recenzje anime. Zobaczymy.

Jaki jest mój charakter... To trochę żałosne, ale jestem strasznie nieśmiała. Ciężko mi podjąć nową znajomość i źle czuję się w dużych grupach. Zdecydowanie wolę sprawdzone towarzystwo. A gdy już jestem w gronie znajomych... zaczynamy wymyślać chore opowiadania o kanibalach i owocowe szyfry, więc nie można mnie nazwać n o r m a l n ą.

Jak już mówiłam - nie jestem dobra w pisaniu o sobie. Poza tym jeśli będziecie chcieli poznać mnie bliżej to zapraszam do zaglądania na tego bloga. Nie jestem może doświadczoną recenzentką, ale każdy kiedyś zaczynał, więc liczę na ciepłe przyjęcie.

Ask: @WcieleniaMadeline
Gmail: rosemadeline01@gmail.com
E-mail: nkalita180@wp.pl


Created by Agata for WioskaSzablonów. Technologia blogger.